01-637 Warszawa, ul. Szajnochy 7/2
+48 501 062 492 biuro@akces-sport.pl

Wyniki

WYNIKI 2018


Puchar Mazowsza


15.07.2018 - Warszawa - Kazurka
Wyniki on-line

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


14-15.07.2018 - Koziegłowy
PDFWyniki - jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - start wspólny + klasyfikacje

Puchar Mazowsza


17.06.2018 - Warszawa WAT
PDFŻak 1
PDFŻaczka 1
PDFŻak 2
PDFŻaczka 2
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior
PDFElita Mężczyzn
PDFElita Kobiet
PDFLejdis
PDFMasters 1
PDFMasters 2
PDFMasters 3
PDFKlasyfikacja generalna po 3 edycjach

Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Szlakiem Walk Majora Hubora"


31.05 - 03.06.2018
PDF4 Etap / 4 Stage
PDF3 Etap / 3 Stage
PDFKolejność startu do 3 etapu ITT / Starting order to the 3 stage ITT
PDF2 Etap / 2 Stage
PDF1 Etap / 1 Stage
PDFProlog / Prologue

V Pruszkowski Bieg Wolności


27.05.2018 - Pruszków
PDFWyniki biegu OPEN
PDFWyniki biegu KAT
PDFMP Logistyków OPEN
PDFMP Logistyków - Klasyfikacja drużynowa

Puchar Mazowsza


26.05.2018 - Kobyłka
PDFŻak 1
PDFŻaczka 1
PDFŻak 2
PDFŻaczka 2
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior
PDFJuniorka
PDFElita Mężczyzn
PDFElita Kobiet
PDFMasters 1
PDFMasters 2
PDFMasters 3
PDFKLASYFIKACJA GENERALNA PO II EDYCJACH

Puchar Mazowsza


15.05.2018 - Warszawa Wesoła
PDFŻak 1
PDFŻaczka 1
PDFŻak 2
PDFŻaczka 2
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior
PDFElita Mężczyzn
PDFElita Kobiet
PDFMasters 1
PDFMasters 2
PDFMasters 3
PDFLejdis

WYNIKI 2017


Memoriał Marka Galińskiego


07.10.2017 - Mroczków Gościnny
PDFDzieci 0-6 lat
PDFDzieci 7-10 lat
PDFDzieci 11-13 lat
PDFŻak 1
PDFŻak 2
PDFŻaczka 1
PDFŻaczka 2
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJunior
PDFElita Mężczyzn
PDFElita Kobiet
PDFMasters 1
PDFMasters 2
PDFMasters 3

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek


22-23.09.2017
PDFWyniki

Mistrzostwa Warszawy (WOM)


22-23.09.2017
PDFWyniki

Szosowe Mistrzostwa Mazowsza


22-23.09.2017
PDFWyniki

Turniej o Puchar Prezesa DB SCHENKER


09.09.2017 - Warszawa
PDFWyniki 5 KM
PDFWyniki 10 KM

PUCHAR MAZOWSZA


09.09.2017 - Warszawa Ursynów
PDFŻak
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJunior, Masters 1
PDFMasters 2 i 3
PDFElita Mężczyzn, Orlik
PDFElita Kobiet, Juniorka, Lejdis
PDFSztafety

FINAŁ PUCHARU POLSKI


03.09.2017 - Koźminek
PDFŻak
PDFŻak Dziewczęta
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior
PDFKobiety
PDFMasters/Amator

FINAŁ PUCHARU POLSKI


02.09.2017 - Koźminek
PDFŻak
PDFŻak Dziewczęta
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior
PDFJuniorka
PDFElita/Orliczki
PDFMasters/Amator

ŻTC BIKE RACE


30.07.2017 - Biała Rawska
PDFJunior Młodszy
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

60 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza


25-29.07.2017
PDFEtap 4
PDFEtap 3
PDFEtap 2
PDFEtap 1
PDFProlog

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MTB


22-23.07.2017 - Warszawa Ursynów
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior Młodszy
PDFKlasyfikacja drużynowa
PDFKlasyfikacja wojewódzka

Ogólnopolski Wyścig Kolarski MASTERS o Puchar Polski Wójta Gminy Repki


15-16.07.2017 - Sokołów Podlaski
PDF15.07.2017
PDF16.07.2017

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SZOSA


12-13.07.2017 - Nowy Dwór Mazowiecki
PDFStart wspólny - Juniorka Młodsza
PDFStart wspólny - Junior Młodszy
PDFKlasyfikacja klubowa
PDFKlasyfikacja wojewódzka
PDFJazda indywidualna na czas - Juniorka Młodsza
PDFJazda indywidualna na czas - Junior Młodszy

Puchar Mazowsza


03.05.2017 - Warszawa Ursynów
PDFWszystkie wyścigi OPEN

ŻTC BIKE RACE


25.06.2017 - Dębe Wielkie
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

ŻTC BIKE RACE


24.06.2017 - Międzyborów/Jaktorów
PDFMłodzik
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior Młodszy
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

MP MASTERS - Jazda dwójkami na czas


11.06.2017 - Sokołów Podlaski
PDFWyniki wszystkie kategorie

MP MASTERS - Jazda indywidualna na czas


10.06.2017 - Sokołów Podlaski
PDFWyniki wszystkie kategorie

Legia MTB Maraton


06.04.2017 - Czyżew
PDFWyniki DZIECI 4-6 lat
PDFWyniki MINI
PDFWyniki MEGA
PDFWyniki GIGA

61 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Przyjaźni Polsko Ukraińskiej


29.05-03.06.2017 woj. Lubelskie
PDFEtap 1
PDFEtap 2
PDFEtap 3
PDFEtap 4
PDFEtap 5
PDFEtap 6

ŻTC BIKE RACE


21.05.2017 - Nowy Kawęczyn
PDFMłodzik
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFSuper Prestige - RED VIP
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

ŻTC BIKE RACE


20.05.2017 - Rawa Mazowiecka
PDFMłodzik
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFSuper Prestige - RED VIP
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

Legia MTB Maraton


14.05.2017 - Rząśnik
PDFWyniki MINI
PDFWyniki MEGA
PDFWyniki GIGA
PDFKlasyfikacja indywidualna po V edycjach
PDFKlasyfikacja drużynowa po V edycjach

ŻTC BIKE RACE


13.05.2017 - Mińsk Mazowiecki
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFSuper Prestige - RED VIP
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

Legia MTB Maraton


07.05.2017 - Warszawa Ursynów
PDFWyniki MINI
PDFWyniki MEGA
PDFWyniki GIGA
PDFKlasyfikacja indywidualna po IV edycjach
PDFKlasyfikacja drużynowa po IV edycjach

Czwartek kolarski


04.05.2017 - Warszawa Ursynów
PDFWyniki OPEN

Puchar Mazowsza


03.05.2017 - Warszawa Ursynów
PDFWyścig 1
PDFWyścig 2
PDFWyścig 3
PDFWyścig 4
PDFWyścig 5

18 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał Romana Siemińskiego


02.05.2017 - Baboszewo
PDFSenior-Orlik

29 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Memoriał Andrzeja Trchanowskiego


01.05.2017 - Baboszewo
PDFSenior-Orlik

ŻTC BIKE RACE


30.04.2017 - Łyszkowice
PDFJunior Młodszy
PDFJunior
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

ŻTC BIKE RACE


23.04.2017 - GRÓJEC
PDFŻak
PDFŻakini
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka
PDFSuper Prestige - K20
PDFSuper Prestige - K30
PDFSuper Prestige - K40
PDFSuper Prestige - M20
PDFSuper Prestige - M30
PDFSuper Prestige - M40
PDFSuper Prestige - M50
PDFSuper Prestige - M60
PDFSuper Prestige - M70
PDFSuper Prestige - M80+
PDFSuper Prestige - RED
PDFSuper Prestige - RED VIP
PDFFit Race - M2
PDFFit Race - M3
PDFFit Race - M4
PDFFit Race - M5
PDFFit Race - M6

KOLARSKI CZWARTEK


20.04.2017 - Time Trial
PDFŻak i Młodzik OPEN
PDFKobiety i Mężczyźni OPEN

MIĘDZYNARODOWE KRYTERIUM ULICZNE


08.04.2017 - DZIERŻONIÓW
PDFSenior/Orlik
PDFSenior/Orlik
PDFSenior/Orlik - kreska
PDFSenior/Orlik - kreska
PDFJunior
PDFJunior młodszy
PDFMłodzik
PDFKobiety - Seniorki/Orliczki/Juniorki
PDFKobiety - Seniorki/Orliczki/Juniorki - kreska
PDFKobiety - Juniorki młodsze
PDFKobiety - Młodziczki
PDFŻak
PDFAMATOR
PDFMASTERS OPEN / CYKLOSPORT
PDFDzieci - 2009-2008
PDFDzieci - 2007-2006
PDFDzieci - 2005-2004

LEGIA MTB MARATON


08.04.2017 - WARSZAWA BIELANY
PDFWyniki MINI
PDFKlasyfikacja indywidualna MINI po III edycjach
PDFWyniki MEGA
PDFKlasyfikacja indywidualna MEGA po III edycjach
PDFWyniki GIGA
PDFKlasyfikacja indywidualna GIGA po III edycjach
PDFKlasyfikacja drużynowa po III edycjach

IV MEMORIAŁ ERYKA STOLARZA


02.04.2017 - Chrzanów Mały
PDFWyniki wszystkie kategorie

LEGIA MTB MARATON


01.04.2017 - WARSZAWA/FORTY BEMA
PDFWyniki MINI
PDFKlasyfikacja indywidualna MINI po II edycjach
PDFWyniki MEGA
PDFKlasyfikacja indywidualna MEGA po II edycjach
PDFWyniki GIGA
PDFKlasyfikacja indywidualna GIGA po II edycjach
PDFKlasyfikacja drużynowa po II edycjach

LEGIA MTB MARATON


18.03.2017 - LASKI
PDFWyniki MINI
PDFWyniki MEGA
PDFWyniki GIGA