01-637 Warszawa, ul. Szajnochy 7/2
+48 501 062 492 biuro@akces-sport.pl

Wyniki

WYNIKI 2019
Klasyki Ziemi Łódzkiej - etap 6 - FINAŁ

Buczek - 08.09.2019
PDFWyniki
Cud nad Wisłą

Radzymin - 01.09.2019
PDFWyniki
Mazowsze Tour O Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

Legionowo 18.08.2019
PDFWyniki
Mazowsze Tour O Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

Tor Modlin 17.08.2019
PDFWyniki
Mazowsze Tour O Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

Radzymin - Płock 16.08.2019
PDFWyniki - Nowy Dwór Mazowiecki
PDFWyniki - Płock
MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W JEŹDZIE DWÓJKAMI NA CZAS

Kosów Lacki - 11.08.2019
PDFWyniki
MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W JEŹDZIE INDYWIDUALNEJ NA CZAS

Kosów Lacki - 10.08.2019
PDFWyniki
Klasyki Ziemi Łódzkiej - etap 5

Tuszyn - 14.07.2019
PDFWyniki
Puchar Mazowsza XC 2019 - etap 5

Warszawa Kazurka - 14.07.2019
PDFWyniki
PDFKlasyfikacja generalna indywidualna po 5 edycjach
Klasyki Ziemi Łódzkiej - etap 4

Aleksandrów Łódzki - 16.06.2019
PDFWyniki
Puchar Mazowsza XC 2019 - etap 4

Kobyłka - 16.06.2019
PDFWyniki
PDFKlasyfikacja generalna po 4 edycjach
Klasyki Ziemi Łódzkiej - etap 3

Opoczno - 15.06.2019
PDFWyniki
XXI Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabo Widzących w kolarstwie tandemowym

Koziegłowy - 08-09.06.2019
PDFWyniki - Jazda indywidualna na czas
Puchar Polski w kolarstwie szosowym

Koziegłowy - 08-09.06.2019
PDFWyniki - Jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - Start wspólny
XIV Wyścig mjr. Hubala "SANTE TOUR"

Poświętne-Opoczno; Busko-Zdrój; Morawica-Kazimierza Wielka; Radoszyce-Końskie - 31.05-02.06.2019
PDFEtap 1 - Wyniki
PDFEtap 2a - Wyniki
PDFEtap 2b - Wyniki
PDFEtap 3 - Wyniki
Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Masters" o Puchar Wójta Gminy Repki

Repki - 01.06.2019
PDFWyniki
Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Masters" o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego

Sokołów Podlaski- 02.06.2019
PDFWyniki
Puchar Mazowsza XC 2019 - etap 3

Warszawa WAT- 26.05.2019
PDFWentylki chłopcy
PDFWentylki dziewczynki
PDFŻak 1
PDFŻaczka1
PDFŻak 2
PDFŻaczka 2
PDFMłodzik
PDFMłodziczka
PDFJunior Młodszy
PDFJuniorka Młodsza
PDFJunior
PDFMasters 1
PDFMasters 2
PDFMasters Kobiety
PDFElita Mężczyzn
PDFElita Kobiety
PDFKlasyfikacja generalna - indywidualna - wszystkie kategorie po 3 edycjach
Klasyki Ziemi Łódzkiej - etap 2 - Gatta Prestige Race

Zduńska Wola- 18.05.2019
PDFWyniki Amator
PDFWyniki CK20
PDFWyniki K30
PDFWyniki K40+
PDFWyniki CM20
PDFWyniki M30
PDFWyniki M40
PDFWyniki M50
PDFWyniki M60
PDFWyniki M70
PDFWyniki M80+
Klasyki Ziemi Łódzkiej - etap 1 - Bełchatowskie Kryterium Kolarskie

Bełchatów - 11.05.2019
PDFWyniki Amator
PDFWyniki K30
PDFWyniki K40
PDFWyniki CM20
PDFWyniki M30
PDFWyniki M40
PDFWyniki M50
PDFWyniki M60
PDFWyniki M70
PDFWyniki M80+
61. Mały Wyścig Pokoju - Etap 4

Długosiodło - 04.05.2019
PDFŻaczka
PDFŻak
PDFMłodziczka
PDFMłodzik
PDFJuniorka Młodsza
PDFKlasyfikacja indywidualna końcowa
PDFKlasyfikacja drużynowa końcowa
61. Mały Wyścig Pokoju - Etap 3

Grodzisk Mazowiecki - 03.05.2019
PDFŻaczka
PDFŻak
PDFMłodziczka
PDFMłodzik
PDFJuniorka Młodsza
PDFKlasyfikacja indywidualna po 3 etapach
PDFKlasyfikacja drużynowa po 3 etapach
61. Mały Wyścig Pokoju - Etap 2

Nowy Dwór Mazowiecki - 02.05.2019
PDFŻaczka
PDFŻak
PDFMłodziczka
PDFMłodzik
PDFJuniorka Młodsza
PDFKlasyfikacja indywidualna po 2 etapach
PDFKlasyfikacja drużynowa po 2 etapach
61. Mały Wyścig Pokoju - Etap 1 - Jazda indywidualna na czas

Borki k./ Radzymina- 01.05.2019
PDFŻaczka
PDFŻak
PDFMłodziczka
PDFMłodzik
PDFJuniorka Młodsza
Puchar Mazowsza XC 2019 - 2 edycja

Legionowo - 28.04.2019
PDFWyniki
Kryterium Kolarskie Dzierżoniów 2019

Dzierżoniów - 06.04.2019
PDFWyniki
VI Memoriał Eryka Stolarza / Mistrzostwa Warszawy

Chrzanów Mały - 31.03.2019
PDFWyniki