01-637 Warszawa, ul. Szajnochy 7/2
+48 501 062 492 biuro@akces-sport.pl

Wyniki

WYNIKI 2021
V Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Burmistrza Mikołowa - I seria Pucharu Polski

Mikołów - 23.10.2021
PDFWyniki
Przełajowy Wyścig "Moskawa Cyclocross" o Puchar Burmistrza m. Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska - 17.10.2021
PDFWyniki
Ogólnopolski Wyścig Kolarski - Zakończenie sezonu kolarskiego o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego po Ziemi Wyszkowskiej

Wyszków - 10.10.2021
PDFWyniki - wyścig główny
PDFWyniki - kryterium
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym - jazda na czas dwójek i drużyn

Godziesze Wielkie - 02-03.10.2021
PDFWyniki - jazda dwójek na czas
PDFWyniki - jazda drużyn na czas
Szosowe Mistrzostwa Mazowsza

Długosiodło - 26.09.2021
PDFWyniki
Warszawska Olimpiada Młodzieży

Długosiodło - 26.09.2021
PDFWyniki
XIII Mistrzostwa Polski w Para-kolarstwie

Śrem - 24-26.09.2021
PDFWyniki - jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - start wspólny
VIII Memoriał Eryka Stolarza

Grodzisk Mazowiecki - 19.09.2021
PDFWyniki
ŻTC BIKE RACE - Bielańska Czasówka

Warszawa Bielany - 18.09.2021
PDFWyniki
51. Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie

Wieluń - 12.09.2021
PDFWyniki
XVII Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin

Imielin - 04.09.2021
PDFWyniki dzieci - 04.09.2021
PDFWyniki - 04.09.2021
Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski

Łukowica - 28-29.08.2021
PDFWyniki - 28.08.2021
PDFWyniki - 29.08.2021
Kryterium Asów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego i o Puchar Burmistrza Radzymina "CUD NAD WISŁĄ"

Radzymin, Serock, Płońsk, Mława, Ciechanów, Nasielsk, Legionowo - 15-22.08.2021
PDFWyniki - Etap 1 - Radzymin
PDFWyniki - Etap 2 - Serock
PDFWyniki - Etap 3 - Płońsk
PDFWyniki - Etap 4 - Mława
PDFWyniki - Etap 5 - Ciechanów
PDFWyniki - Etap 6 - Nasielsk
PDFWyniki - Etap 7 - Legionowo
Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Szlakami Królewny Anny Wazówny"

Golub-Dobrzyń - 31.07-01.08.2021
PDFWyniki Elita - Jazda Indywidualna na czas
PDFWyniki Juniorki - Jazda Indywidualna na czas
PDFWyniki Elita - Start wspólny
PDFWyniki Juniorki - Start wspólny
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2021

Koziegłowy - 17-18.07.2021
PDFWyniki - Jazda Indywidualna na czas
PDFWyniki - Start wspólny
Mistrzostwa Małopolski w jeździe indywidualnej na czas // Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w jeździe indywidualnej i dwójkami na czas

Zubrzyca Górna - 29.06.2021
PDFWyniki
Mistrzostwa Polski AMATORÓW w jeździe indywidualnej na czas

Sokołów Podlaski - 27.06.2021
PDFWyniki
Mistrzostwa Polski MASTERS w jeździe dwójkami na czas

Sokołów Podlaski - 27.06.2021
PDFWyniki
Mistrzostwa Polski MASTERS w jeździe indywidualnej na czas

Sokołów Podlaski - 26.06.2021
PDFWyniki
Puchar Polski - XLIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski

Koziegłowy, Pińczyce - 12-13.06.2021
PDFWyniki - Jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - Jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - Start wspólny
XXXIX Wyścig Kolarski Juniorów

Szczyrzyc, Droginia, Łapanów, Raciechowice - 28-30.05.2021
PDFLista startowa
PDFLista startowa - LZS
PDFWyniki - Etap 1
PDFWyniki - Etap 2
PDFWyniki - Etap 2 - LZS
PDFWyniki - Etap 3
PDFWyniki - Etap 4
PDFWyniki - Etap 4 - LZS
XVIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury"

Żarki, Włodowice, Niegowa 14-16.05.2021
PDFWyniki - Prolog - Junior
PDFWyniki - Prolog - Juniorzy Młodsi M/K
PDFWyniki - Prolog - Młodzicy M/K
PDFWyniki - Etap 1 - Junior Młodszy M/K
PDFWyniki - Etap 1 - Junior M/K
PDFWyniki - Etap 1 - Młodzik M/K
PDFWyniki - Etap 2 - Junior Młodszy M/K
PDFWyniki - Etap 2 - Junior M/K