01-625 Warszawa, ul. Mickiewicza 37/58
+48 501 062 492 biuro@akces-sport.pl

2022

WYNIKI 2022
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Słubic

Słubice - 04.12.2022
PDFWyniki
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Cybinki

Cybinka-Bieganów - 03.12.2022
PDFWyniki
III SERIA SUPER PUCHARU POLSKI. XXIX „Bryksy Cross” Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym UCI – C2

Gościęcin - 27.11.2022
PDFWyniki
PDFWyniki UCI
VI Seria Pucharu Polski. Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym „Owocowy Przełaj”

Laskowice Pomorskie - 19.11.2022
PDFWyniki
Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie przełajowym

Turawa - 13.11.2022
PDFWyniki
XXVI Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Memoriał trenera Edwarda Pelki Puchar Burmistrza MiG Szczekociny Jacek Lipa

Szczekociny - 12.11.2022
PDFWyniki
XLIV Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki w ramach obchodów Święta Niepodległości Polski

Koziegłowy - 11.11.2022
PDFWyniki
Ogólnopolski Wyścig w kolarstwie przełajowym w Zwierzynie "Zwierzyniecki Młyn"

Zwierzyn - 06.11.2022
PDFWyniki
II Międzynarodowy Przełajowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Imieniem Mieczysława Godzwona

Kluczbork - 30.10.2022
PDFWyniki
I SUPER PUCHAR POLSKI UCI C2 - VI Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Puchar 800-lecia Mikołowa UCI – C2

Mikołów - 29.10.2022
PDFWyniki
PDFWyniki UCI
Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa województwa śląskiego LZS

Hucisko - 22.10.2022
PDFWyniki
PDFWyniki - klasyfikacja klubowa
Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Moskawa Cyclocross" o Puchar Burmistrza Miasta Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska - 16.10.2022
PDFWyniki
Mistrzostwa Polski w jeździe na czas dwójek i drużyn

Godziesze Wielkie - 01-02.10.2022
PDFWyniki dwójek
PDFWyniki drużyn
52 Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie w Wieluniu // Finał Mistrzostw Polski w Kryterium ulicznym

Wieluń - 25.09.2022
PDFWyniki
IX Memoriał im. Stanisława Szozdy

Prudnik - 18.09.2022
PDFWyniki dzieci i szkółek
PDFWyniki kryterium
Ogólnopolskie Kryterium Uliczne - 500-lecie Grodziska Mazowieckiego

Grodzisk Mazowiecki - 18.09.2022
PDFWyniki
XVIII Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin

Imielin - 03.09.2022
PDFWyniki
PDFWyniki V Mistrzostwa Imielina Szkół Podstawowych na rowerach
Szosowe Mistrzostwa Mazowsza

Długosiodło - 03.09.2022
PDFWyniki
Puchar Polski - Tour Bitwa Warszawska 1920

Radzymin/Mokre - 20-21.08.2022
PDFWyniki - Start wspólny
PDFWyniki - Jazda indywidualna na czas
Mistrzostwa Polski MASTERS w jeździe indywidualnej na czas

Grójec/Jasieniec - 14.08.2022
PDFWyniki OPEN
PDFWyniki w KATEGORIACH
Otwarte Mistrzostwa Polski dla AMATORÓW w jeździe indywidualnej na czas

Grójec/Jasieniec - 14.08.2022
PDFWyniki OPEN
PDFWyniki w KATEGORIACH
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Szczyrzyc - Dobczyce - 13-16.07.2022
PDFWyniki - jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - start wspólny
XXXII Wyścig Kolarski

Wysocko Wielkie - Chynowa - Kotowiecko- 08-10.07.2022
PDFWyniki - Żak/Żaczka - 10.07.2022
PDFWyniki - Młodzik - 10.07.2022
PDFWyniki - Młodziczka - 10.07.2022
PDFWyniki - Juniorka Młodsza - 10.07.2022
PDFWyniki - Junior Młodszy - 10.07.2022
PDFWyniki - Żak/Żaczka - 09.07.2022
PDFWyniki - Młodzik - 09.07.2022
PDFWyniki - Młodziczka - 09.07.2022
PDFWyniki - Junior Młodszy - 09.07.2022
PDFWyniki - Juniorka Młodsza - 09.07.2022
PDFWyniki - Żak/Żaczka - 08.07.2022
PDFWyniki - Młodzik - 08.07.2022
PDFWyniki - Młodziczka - 08.07.2022
PDFWyniki - Junior Młodszy - 08.07.2022
PDFWyniki - Juniorka Młodsza - 08.07.2022
63 Mały Wyścig Pokoju

Cząstków Mazowiecki - 02-03.07.2022
PDFWyniki - 1 etap
PDFWyniki - 2 etap + klasyfikacja po 2 etapach
PDFWyniki - 3 etap + klasyfikacja po 3 etapach
Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas // Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w jeździe indywidualnej i dwójkami na czas

Rajsztag - Zubrzyca Górna - 28.06.2022
PDFWyniki
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. Memoriał Mariana Więckowskiego

Raszków - 25-26.06.2022
PDFWyniki - jazda na czas
PDFWyniki - start wspólny
VII seria Pucharu Polski. Eliminacje do OOM

Koziegłowy - 11-12.06.2022
PDFWyniki - jazda na czas
PDFWyniki - start wspólny
VI seria Pucharu Polski. Eliminacje do OOM. Memoriał Joachima Halupczoka

Turawa - 04-05.06.2022
PDFWyniki - jazda na czas
PDFWyniki - start wspólny
XXXX Wyścig Kolarski Juniorów / Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS

Dobczyce - 27-29.05.2022
PDFEtap 1
PDFEtap 2
PDFEtap 3
PDFEtap 4
PDFEtap 4 - LZS
Mały Wyścig Pokoju - etap 2

Chrzanów Mały - 28.05.2022
PDFWyniki
PDFKlasyfikacja generalna po 2 etapach
XIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury"

Powiat Myszkowski - 13-15.05.2022
PDFProlog- Żaki
PDFProlog - Młodzicy
PDFProlog - Juniorzy Młodsi
PDFProlog - Junior
PDF1 etap - Junior Młodszy
PDF1 etap - Junior
PDF1 etap - Młodzik
PDF2 etap - Junior Młodszy
PDF2 etap - Junior
PDF2 etap - Młodzik
PDF3 etap - Junior Młodszy
PDF3 etap - Junior
Korona Gór Sowich

Nowa Ruda - 08.05.2022
PDFWyniki
JAWORSKA PAJDA CHLEBA kolarski wyścig szosowy dla amatorów

Jawor - 07.05.2022
PDFWyniki - Mała Pajda Chleba
PDFWyniki - Duża Pajda Chleba
XXXV Jubileuszowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski

Dębie - 01.05.2022
PDFWyniki
Grand Prix Cycling Series UCI 1.2

Wyszków-Wyszków - 30.04.2022
PDFWyniki / Results
PDFWyniki - Amator/Masters
Grand Prix Cycling Series UCI 1.2

Legionowo-Serock - 29.04.2022
PDFWyniki / Results
PDFWyniki - Amator/Masters
III Seria Pucharu Polski

Serniki - 23.04.2022
PDFWyniki - Jazda indywidualna na czas
PDFWyniki - Start wspólny
IX Memoriał Eryka Stolarza / Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w kolarstwie szosowym

Chrzanów Mały - 27.03.2022
PDFWyniki
85. Mistrzostwa Polski i kolarstwie przełajowym

Gościęcin - 08-09.01.2022
PDFWyniki - 1 dzień
PDFWyniki - 2 dzień
PDFKlasyfikacja Końcowa - Klubowe Mistrzostwa Polski