O firmie

Witamy serdecznie na stronie internetowej www.akces-sport.pl

Firma Akces-Sport powstała w 2011 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez sportowych w zakresie elektronicznego pomiaru czasu i komputerowej obsługi biur zawodów.
Niezawodność i precyzja to to, co nas charakteryzuje. Rzetelny i wiarygodny pomiar czasu w wielu dyscyplinach jest dla nas wyzwaniem, które determinuje nasze działania. Staramy się ciągle udoskonalać nasze systemy, poprzez inwestowanie w najnowsze rozwiązania technologiczne, tworzymy nowe oprogramowania, dzięki którym jeszcze szybciej i jeszcze więcej informacji przekazujemy Państwu w trakcie trwania zawodów.

 

 

Od 2011 roku nasza firma jest oficjalnym partnerem firmy Lynx System Developers, producentem systemów pomiaru czasu i odległości FINISHLYNX..

Od 2016 roku nasza firma jest oficjalnym partnerem CHRONOTRACK producenta systemu transponderów pasywnych, lidera na rynku amerykańskim w produkcji sprzętu do pomiaru czasu w biegach masowych i wyścigach rowerowych.

 

 

POMIAR CZASU JEST NASZĄ PASJĄ I WYZWANIEM.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą, wynikami z zawodów oraz możliwością zgłoszeń do imprez sportowych. W razie wszelkich pytań prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.

Scroll to Top
Kontakt

Akces-Sport

ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 WARSZAWA

Tel 501 062 492

biuro@akces-sport.pl

Biuro i magazyn
dla dostaw oraz wysyłek:

ul. Morwowa 29
03-019 WARSZAWA

PACZKOMAT - INPOST

WAW507M (Ołówkowa 3)